סופרוויז'ן ופרקטיקום

תהליך ליווי מקצועי לבוגרי קורס ההכשרה

על התהליך

תהליך סופרוויז’ן (ליווי מקצועי ולמידת עמיתים) והתנסות מעשית (פרקטיקום) בהיקף של 30 שעות אקדמיות, מאפשרים מעבר מדורג ומקצועי בין התיאוריה והכלים שנרכשו בקורס לבין המפגש עם השטח והובלה של תהליכים בפועל.

התהליך כולל 6 מפגשים בני שעתיים כל אחד בזום, בקבוצה קטנה (עד 8 מנחים/ות). במהלך התהליך נלמד כלים רלוונטיים נוספים שקשורים להנחיית נוער סביב תכנים של מיניות מיטיבה, התבגרות, מגדר ויחסים. נתמקד בהתמודדות עם אתגרים והתנגדויות, התמקדות בקבוצות גיל רלוונטיות, בניית מערכים ותהליכים ועוד. המפגשים עצמם מורכבים משילוב של שיתוף סוגיות מהשטח ודיון משותף עליהן (למידת עמיתים) והעמקה בכלים רלוונטיים לקבוצה.

התהליך יכלול גם פגישה אישית מקוונת, ואפשרות לצפייה ב-2 סדנאות של מנחים/ות ותיקים/ות מנקודת מפגש.

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם

נשארים בקשר

להרשמה לניוזלטר וקבלת תוכן ועדכונים

להצטרפות לקבוצת ווטסאפ שקטה

נועה חקקיאן

מובילת תהליכים

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וספרות. בוגרת ההכשרה של "דלת פתוחה" לייעוץ על מיניות בריאה, מנחה סדנאות בנושא במסגרות פורמליות ובלתי פורמליות. סטודנטית לתואר שני בעבודה סוציאלית ומטפלת בנפגעות פגיעה מינית.

רז הנדל

מוביל תהליכים

מנחה סדנאות למיניות מיטיבה, בוגר ההכשרה של "מידע אמין על מין", מרצה במכינות קדם צבאיות, רכז, מדריך ומנחה צוותים במסגרות חינוך בלתי פורמאלי.

עומר שמיוביץ

רכז תוכן והדרכה

מחנך ומנחה נוער וצוותים חינוכיים למיניות מיטיבה, ומדריך סדנאות שטח והעצמה באמצעות הרפתקה בטבע. בוגר השתלמות מקצועית במיניות בריאה מטעם "דלת פתוחה", ותואר ראשון בחינוך בלתי פורמלי.

דר עופר

אחראי סושיאל

בוגר הכשרות של מרכזי הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית ו"מידע אמין על מין". מדריך במסגרות חינוכיות בלתי פורמאליות במשך למעלה מעשור וסטודנט לעבודה סוציאלית.