מי אנחנו

נעים להכיר

“נקודת מפגש” הוקמה על ידי טל קפלן ונמרוד איוניר בשנת 2020. כיום, אנחנו 25 מנחים, מנחות ואנשי צוות שפועלים בכל רחבי הארץ בטווח רחב של מסגרות חינוכיות: בתי ספר, תנועות נוער, מועצות אזוריות, מרכזי נוער, מכינות, שנות שירות, אולפנים לעולים ותכניות צעירים.
אנחנו מאחלים לבני ובנות הנוער חוויית התבגרות סקרנית, מלאת חיים, הכוללת מערכות יחסים מיטיבות עם עצמם ועם הסובבים אותם. אנו מאמינים ששיח כן ופתוח, יחד עם תהליך המערב את הדמויות המשמעותיות בחייהם יכולים ליצור שינוי חיובי בכל הנוגע להתבגרות, מיניות ויחסים.
להבנתנו, שינוי משמעותי יכול להתרחש רק בתוך קשר מיטיב לכן, כלל המנחים והמנחות מגיעים מרקע עשיר של חינוך וחינוך-טיפול, ובסדנאות עצמן ניתן דגש משמעותי על שיח רגשי, יצירת אווירה בטוחה ונינוחה ככל הניתן ושימוש בכלים מגוונים מעולמות החינוך דרך שטח, תקשורת מקרבת, תיאטרון ותנועה.
מעבר לחינוך המיני הקלאסי שבמרכזו העברת מידע על בריאות מינית ודיונים ברמה החברתית-תרבותית, הסדנאות שלנו מעניקות כלים פרקטיים לפיתוח המצפן הפנימי, להתמודדות עם מצבים מורכבים ולתקשורת קשובה, אותנטית וכנה בכל הנוגע להתבגרות, מיניות ויחסים. אנחנו שואפים לתהליכים הוליסטיים ככל הניתן, המערבים שיח עם ההורים והצוותים החינוכיים במקביל לעבודה עם הנערים והנערות. 

נגן וידאו

מנכ"לים מייסדים

טל קפלן

גר בתל אביב עם רוני. מגיע מרקע עשיר של פעילות בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי: מורה, מחנך ורכז חברתי בתיכון, מנהל מרכז נוער, שנים של הדרכה וליווי הדרכה בתנועת נוער, ליווי והדרכה במכינות קדם צבאיות ושנות שירות. לתחום החינוך למיניות המיטיבה נכנסתי לפני כ-8 שנים, ומאז אני ממשיך ללמוד, להעמיק ולהתפתח בתחום.  עוסק בחינוך לגבריות ומיניות מיטיבה, מנחה ומלווה נוער, צוותים והורים.  

בוגר תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה במכללת אורנים והכשרת “מחנכים כבני ברית לבני נוער בתחומי מגדר ומיניות” של אורנה שומן והכשרות בתחום התקשורת המקרבת.

נמרוד איוניר

גר בחיפה, נשוי לנועם. עוסק בחינוך מגיל הנעורים ועד היום. מבין תפקידיי: הדרכה וניהול בעמותת “נירים – מושיטים יד לנוער בסיכון”, הדרכה במסגרות מגוונות לנוער, מכינות קדם צבאיות ושנות שירות, הנחייה של סדנאות דינמיקה קבוצתית. עוסק בחינוך לגבריות ומיניות מיטיבה, מנחה ומלווה נוער, צוותים והורים. 

בוגר תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה ממכללת אורנים, הקורס לחינוך מיני של “מידע אמין על מין – המרכז הישראלי למיניות” והקורס “מחנכים כבני ברית לנוער בתחומי מגדר ומיניות” של אורנה שומן.

הצוות המוביל

נופר טל דהן

מנהלת פיתוח עסקי

יובל תמרקין

רכזת פעילות

עדי סימנוביץ

רכזת תוכן והדרכה

אופק דוד כץ

אחראית קשרי לקוחות

רז הנדל

מוביל תהליכים

נועה חקקיאן

מובילת תהליכים

דר עופר

אחראי סושיאל

עומר שמיוביץ

רכז תוכן והדרכה

נופר טל דהן

מנהלת פיתוח עסקי

עובדת סוציאלית, בוגרת ההכשרה למנחי מיניות של נקודת מפגש. בוגרת הקורס לשיטת המודעות לפוריות. בעלת ניסיון נרחב בעבודה ניהולית עם ילדים ובני נוער.

יובל תמרקין

רכזת פעילות

מחנכת למיניות מיטיבה, בוגרת ההכשרה של "מידע אמין על מין", בעלת ניסיון ורקע רחב בעבודה עם נערות במצבי סיכון, מנחה סדנאות לנוער ובוגרים והכשרות לאנשי.ות חינוך. גינקוסופית מוסמכת – מלווה נשים ונערות סביב נושאים הקשורים לבריאות נשית, מחזוריות ועוד. מנחה מעגלי נשים.

עדי סימונוביץ

רכזת תוכן והדרכה

בוגרת הקורס הראשון של "מידע אמין על מין", בעלת תואר ראשון בחינוך חברתי ושילוב אומנויות, ותעודת הוראה בהתמחות "בחינוך וולדורף". מנהלת התוכן החברתי בתוכנית "אלפא" לנערות.

אופק דוד כץ

אחראית קשרי לקוחות

בוגרת תואר ראשון בחינוך מיוחד ושילוב אמנויות בחינוך במכללת תל חי. בוגרת קורס של מרכז הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית. עוסקת בתחום החינוך הפורמלי, הבלתי פורמלי, קהילות הסטודנטים ושנת השירות. בשנה האחרונה מנהלת את תחום קשרי הלקוחות בנקודת מפגש, ומנחה בארגון.

רז הנדל

מוביל תהליכים

מנחה סדנאות למיניות מיטיבה, בוגר ההכשרה של "מידע אמין על מין", מרצה במכינות קדם צבאיות, רכז, מדריך ומנחה צוותים במסגרות חינוך בלתי פורמאלי.

נועה חקקיאן

מובילת תהליכים

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וספרות. בוגרת ההכשרה של "דלת פתוחה" לייעוץ על מיניות בריאה, מנחה סדנאות בנושא במסגרות פורמליות ובלתי פורמליות. סטודנטית לתואר שני בעבודה סוציאלית ומטפלת בנפגעות פגיעה מינית.

דר עופר

אחראי סושיאל

בוגר הכשרות של מרכזי הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית ו"מידע אמין על מין". מדריך במסגרות חינוכיות בלתי פורמאליות במשך למעלה מעשור וסטודנט לעבודה סוציאלית.

עומר שמיוביץ

רכז תוכן והדרכה

מחנך ומנחה נוער וצוותים חינוכיים למיניות מיטיבה, ומדריך סדנאות שטח והעצמה באמצעות הרפתקה בטבע. בוגר השתלמות מקצועית במיניות בריאה מטעם "דלת פתוחה", ותואר ראשון בחינוך בלתי פורמלי.

נשארים בקשר

להרשמה לניוזלטר וקבלת תוכן ועדכונים

להצטרפות לקבוצת ווטסאפ שקטה